Rubriky
Reportáž psaná na stupátku

21 dní do startu: Pojedeme pro Kuře!

Už to můžu říct nahlas. Pojedeme pro Kuře! Nikoliv pro to vodňanské, ale pro to, které má v logu veřejná sbírka Pomozte dětem. Za tímto charitativním projektem stojí Nadace rozvoje občanské společnosti, se kterou jsem 1. 7. 2021 podepsal smlouvu o spolupráci.

Jak to bude fungovat?

U FIO Banky už mám na projekt Go Mira Go! založený transparentní účet (2002003482/2010). Transparentní proto, že se můžete kdykoliv podívat, co se na něm děje. Na tento účet vložím před odjezdem do Francie sám své vlastní peníze, které by měly v pohodě pokrýt na náklady spojené s cestou tam i zpět – na naftu do doprovodného auta, na jídlo pro mě a Tomáše a na případné další výdaje. Další peníze nám přislíbili na účet vložit naši sponzoři – o těch se v deníčku zmíním někdy příště. A věřím, že nějaké peníze připlují i od našich fanoušků a lidí, které potkáme poštou.

Vtip je ale v tom, že se budeme snažit vyjít pouze a jenom s tím mým vlastním vkladem a ani ten třeba nevyčerpat. Všechny ostatní peníze chceme poslat do sbírky Pomozte dětem. Prostě co zbyde po dojezdu do cíle na účtu, to pošleme Kuřeti. Jak hospodaříme si budete moct klidně průběžně kontrolovat.

Jak přispět do sbírky Pomozte dětem prostřednictvím projektu Go Mira Go!
se dozvíte na této stránce.

Těším se na vaše příspěvky, těším se na vzkazy, které budete psát do zprávy pro příjemce, těším se na to, jak čas od času večer uděláme živý stream, ve kterém vás budu moct chválit, kolik už jsme dali společně dohromady a těším se na reakce dětí i lidí z Nadace na to, jak nám to půjde.

Všechny vás zdravím ze slovenské Terchové, kde budu teď pár dní trávit dovolenou s rodinou. Budeme chodit po horách, večer sedět u ohýnku, budeme zkrátka spolu. Zase to všechno do sebe krásně zapadá. Právě tady si nejlíp uvědomuju, jaké štěstí máme my, kterým vše funguje tak, jak má. A i proto musíme pomáhat těm, kteří to tak nemají.

Mějte se krásně, váš Míra Oros, 2. 7. 2021